hakkimizda

        

         Elit Plastik San.Tic.Ltd.Şti. tarımsal ve peyzaj sulama sistemleri konusunda 1990 yılından beri faaliyet göstermekte olup alanında projelendirme, uygulama, teknik destek, tedarik , satış ve satış sonrası servis hizmetlerini tek çatı altında vermektedir. Bu hizmetleri verirken, gerek tarımsal gerekse peyzaj sulama sistemlerinde dünya genelinde, konusunda öncü olmuş yüksek kalitedeki ürünleri kullanmaktadır.
           Peyzaj alanlarının sulama projeleri ve otomasyonları konusunda Dünya lideri olan Hunter Industries markası ile çalışmakta olup markanın 2013 yılından itibaren Türkiye Distribütörlüğünü yapmaktayız.Tarımsal sulama projelerinde, Ruvilis Plastro, Seo Won, Jain Irrigation, Cepex  gibi markaların bölgesel temsilciliğini yapmaktadır. Ayrıca firmamız yüksek kalitede üretim yapan,NTG Elektrofüzyon, Poelsan Kaplin, Sertsan Kangal Boru ,Alternatif Plastik Boru ve Fittingsleri , gibi  birçok yerli firmanın da bayiliğini yapmakta ve projelerinde daima birinci kalite ve TSE'li  ürünler kullanmaktadır.
          Firmamızın müşteri profili Kamu ve özel sektör olmak üzere iki ana gruptur. Kamu sektöründe Belediyeler, Üniversite kampus alanları, Kamuya ait Zirai kuruluşlar özel sektörde ise başta peyzaj firmaları yapı marketler olmak üzere inşaat şirketleri ve çeşitli mühendislik ve proje şirketleri gelmektedir. Kamu kuruluşlarına ve bayilerimize firmamız teknik destek, proje desteği vermek ile birlikte, çalışanlarına, firmamız bünyesinde teknik eğitim, seminer, yeni ürün ya da yeni teknikler konusunda da eğitim organizasyonları yaparak da destek olmaktadır.
          Bunlarla birlikte, özellikle Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetlerde faaliyet gösteren Türk firmalarına ya da o ülkelerin yerel firmalarına anahtar teslim  tarımsal ve peyzaj sulama projeleri konusunda da hizmet üretmekteyiz.
          Hedefimiz, mevcut ekonomik şartları da göz önünde bulundurarak ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden,  rekabetçi fiyatlarla birlikte müşteri memnuniyetini devam ettirmektir.
          Ana hedefimiz ise piyasanın en büyüğü olmak değil en iyisi olmaktır.29 yıllık başarının sırrı 1990 yılından bugüne kadar verdiğimiz hizmetle kanıtlanmıştır.